Community


We are always learning from new experiences to further develop our skill set. We are constantly testing new solutions in cooperation with scientists and designers. We never forget about the dogs and cats whose health and happiness are our main focus, not to mention the people who love them. We regularly donate our products to shelters for homeless pets.

legowiska-logo-1499937277.jpg

Schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim

Schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim pięknie dziękuje firmie Bartex za przekazanie ogromnej ilości posłań/legowisk dla naszych podopiecznych - "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" J.P II

legowiska-logo-1499937277.jpg

Aleksandra Kalisz - Nerro

Legowiska produkowane przez Państwa firmę cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Wpływa na to zarówno wysoka jakość i staranność wykonania produktów, jak i kolorystyka oraz różnorodność rodzajów materiału z jakiego one powstały. Każdy posiadacz czworonoga znajdzie odpowiedni rozmiar legowiska, dla małego kota lub szczeniaka po dużego dorosłego psa ważącego powyżej 60 kg.

legowiska-logo-1499937277.jpg

Basia Faron i Szymon Bałek - Pracownia .faron

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się współpracą Pracowni .faron z firmą Bartex. Bardzo nas cieszy, że na początku naszej kariery biznesowej trafiliśmy na taki profesjonalizm i ciepłe przyjęcie ze strony właścicieli i pracowników Bartex-u. Pomagając bezdomnym i potrzebującym zwierzętom poprzez organizowanie charytatywnych warsztatów szycia legowisk i akcesoriów pojawiliśmy się na rynku legowisk dla zwierząt co dostrzegli pracownicy Bartex-u oddając w nasze ręce możliwość tworzenia i kreowania nowych kolekcji. Projektując miejsca do wypoczynku dla naszych czworonogów przed wszystkim kierujemy się ich dobrem i zrozumieniem natury przez codzienną obserwacje. Cieszy również fakt, że nasze poglądy podzielają pracownicy Bartex-u co czyni naszą współpracę jeszcze bardziej owocną. Gorąco zachęcamy do współpracy z firmą Bartex

legowiska-logo-1499937277.jpg

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Żarach

Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność pragnie serdecznie podziękować za kilkuletnie, regularne wsparcie w postaci legowisk dla naszych podopiecznych. Każda, nawet najmniejsza pomoc ma dla nas nieocenioną wartość... za każdy dar serca – dziękujemy!!


Compare