szeroki wybór wzorów nowoczesny design nowe rozwiązania Działamy społecznie

.

szeroki wybór wzorów

.

nowoczesny design

.

nowe rozwiązania

.

Działamy społecznie

Legowiska dla zwierząt domowych


Z myślą o właścicielach pupili, którzy poszukują sprawdzonych i bezpiecznych produktów dla swoich futerkowych podopiecznych przygotowaliśmy szereg interesujących rozwiązań umożliwiających naszym czworonożnym przyjaciołom spokojny sen i wypoczynek.

Firma Wiko to producent komfortowych legowisk dla zwierząt domowych o każdej wadze i wielkości.

Znajdziecie u nas nowoczesne posłanie dla psa i leżysko dla kota, które z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających czworonogów. Udostępniamy ponad 50 wzorów pokrywających nasze posłania. W naszym asortymencie prezentujemy popularne, standardowe modele, jak i rozwiązania specjalistyczne. Dla zapewnienia jak najwyższego poziomu wygody oferujemy nowoczesne bakteriobójcze legowiska dla zwierząt wypełnione pianką. Przez cały czas dopasowujemy nasz katalog produktów do najnowszych trendów i upodobań klientów z całej Europy. Tworzymy sezonowe kolekcje we współpracy z projektantami. Sprzedajemy również materiałowe zabawki, a także końcówki serii.

Twój czworonożny przyjaciel nie może znaleźć sobie odpowiedniego miejsca do spania lub odpoczynku? W takim razie sprezentuj mu komfortowe legowisko wypełnione pianką. Polecamy nowoczesne bestsellery najchętniej wybierane przez zwierzęta i ich właścicieli.
Jesteś właścicielem czworonoga o wysokich wymaganiach? Trafiłeś we właściwe miejsce! Nowoczesne legowiska Premium z pewnością sprostają gustom nawet najbardziej wybrednych pupili. Wybierz dla swojego zwierzaka posłanie o wyjątkowym designie!
Z myślą o wrażliwych zwierzętach domowych oraz pupili, które z powodu przebytej kontuzji potrzebują odpowiednio dostosowanego legowiska przygotowaliśmy komfortowe posłania specjalistyczne. Oferujemy modele z antyalergicznym wypełnieniem i pianką dopasowującą się do kształtu ciała.
Pragniesz sprezentować swojemu pupilowi wyjątkowy i przydatny upominek? W naszej ofercie znajdziesz standardowe legowiska cechujące się nie tylko wysokim komfortem, ale również nowoczesnym wyglądem. To uniwersalna propozycja dla mniejszych i większych psów i kotów.

Nieustannie dążymy do rozwoju

Jako firma świadoma społecznie i stawiająca na innowacyjne rozwiązania, ciągle podejmujemy nowe wyzwania. Chcemy wytwarzać pełnowartościowe półprodukty, które wykorzystamy ponownie w produkcji legowisk. Dzięki maszynom, które wybraliśmy, możliwe jest ograniczenie odpadów poprodukcyjnych do 20%.

Dokąd docieramy

Już 3 mln kotów i psów korzysta z naszych legowisk. Eksportujemy produkty do 16 europejskich krajów i do Rosji. Rocznie produkujemy 500 tys. posłań i cały czas zwiększamy skalę produkcji oraz zasięg sprzedaży.

O nas

Pracę łączymy z pasją do psów i poszukiwaniem najlepszych rozwiązań dla ich zdrowia. Misją firmy jest tworzenie innowacyjnych i unikatowych legowisk dla czworonogów, stanowiących zarówno miejsce do regeneracji, jak i rehabilitacji. Nasz produkt jest idealnym elementem każdego mieszkania.

Społeczność


Każdego dnia zdobywamy nowe doświadczenia, uczymy się i rozwijamy. Testujemy nowe rozwiązania we współpracy z naukowcami i projektantami. Nigdy nie zapominamy o psach, które nie mają swoich właścicieli, regularnie wspierając schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Skontaktuj się z nami

 • Dział handlowy

 • Joanna Kosałka
 • j.kosalka@bartex.zagan.pl
 • +48 68 377 01 95
 • Urszula Borkowska
 • u.kolejko@bartex.zagan.pl
 • +48 68 377 26 20
 • Renata Sokołowska
 • r.sokolowska@bartex.zagan.pl
 • +48 68 377 26 20
 • Dane firmy

 • „BARTEX" ZPCHr
   ul. Skarbowa 15 (X-lecia 15)
   68 -100 Żagań
 • Znajdź nas na:

Compare