Oferta


W ofercie mamy legowiska wypełnione pianką VISCO, TENCELEM i WŁOKNEM SYNTETYCZNYM. Te wypełnienia zapewniają czworonogom komfortowy wypoczynek, ale także wpływają na ich zdrowie oraz kondycję fizyczną.
legowisko-dla-psow-dog-bed4-3.jpg?id=216

PIANKA VISCO


PIANKA VISCO to termoplastyczna gąbka, która poddaje się kształtowi ciała oraz jego ciężarowi, dając pupilowi uczucie przyjemnej miękkości i działając regenerująco na jego ciało. Pianka przylega do niego idealnie, dzięki czemu redukuje wszelkie naciski i napięcia, przynosząc ulgę i zapobiegając chorobom stawów i kręgosłupa

WYPEŁNIENIE TENCEL


WYPEŁNIENIE TENCEL jest najnowszym osiągnięciem w dziedzinie komfortowego snu. Pozyskiwane z drewna, elastyczne włókna, charakteryzuje niezwykle wysoka zdolność do absorbowania wilgoci. Ten całkowicie naturalny proces, eliminujący powstawanie bakterii, pozwala zachować wysoką higienę i chronić pupila przed chorobami.
legowisko-dla-psow-dog-bed2-1-1.jpg?id=2

WYPEŁNIENIE SYNTETYCZNE


WYPEŁNIENIE SYNTETYCZNE ze względu na brak gromadzenia się w nim roztoczy jest w pełni antyalergiczne. Można je prać w pralce, nie tracąc przy tym jego właściwości. Legowiska z WŁÓKNEM SYNTETYCZNYM nie odkształcają się pod wpływem nacisku zwierzaka.

Legowiska


Dążąc do zapewnienia komfortu również właścicielom zwierząt, dbamy o to, aby nasze legowiska były maksymalnie łatwe w użytkowaniu. Korzystamy z tkanin odpornych na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Są one niezwykle łatwe w czyszczeniu, przystosowane do prania w pralce. Ważnym elementem naszej działalności jest także obserwowanie rynku, uczenie się go i reagowanie na zmiany w skali globalnej. Na co dzień współpracujemy z ośrodkami naukowo-badawczymi nad innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami najlepszymi dla czworonogów. Wszystko po to, aby mieć pewność, że nasze legowiska nie są dla psa jedynie miejscem odpoczynku, ale również sposobem na regenerację i zapewnienie zdrowia.
legowisko-dla-psow-dog-bed2-1-1.jpg?id=2

Compare