Социальная деятельность


Мы постоянно учимся и развиваемся. Мы вместе с учеными тестируем новые решения. Мы также сотрудничаем с дизайнерами, расширяя ассортимент расцветок. Кроме того, мы не забываем о собаках, у которых нет хозяев – регулярно оказываем поддержку приютам для бездомных животных.

legowiska-logo-1499937277.jpg

Schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim

Schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim pięknie dziękuje firmie Bartex za przekazanie ogromnej ilości posłań/legowisk dla naszych podopiecznych - "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" J.P II

legowiska-logo-1499937277.jpg

Aleksandra Kalisz - Nerro

Legowiska produkowane przez Państwa firmę cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Wpływa na to zarówno wysoka jakość i staranność wykonania produktów, jak i kolorystyka oraz różnorodność rodzajów materiału z jakiego one powstały. Każdy posiadacz czworonoga znajdzie odpowiedni rozmiar legowiska, dla małego kota lub szczeniaka po dużego dorosłego psa ważącego powyżej 60 kg.

legowiska-logo-1499937277.jpg

Basia Faron i Szymon Bałek - Pracownia .faron

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się współpracą Pracowni .faron z firmą Bartex. Bardzo nas cieszy, że na początku naszej kariery biznesowej trafiliśmy na taki profesjonalizm i ciepłe przyjęcie ze strony właścicieli i pracowników Bartex-u. Pomagając bezdomnym i potrzebującym zwierzętom poprzez organizowanie charytatywnych warsztatów szycia legowisk i akcesoriów pojawiliśmy się na rynku legowisk dla zwierząt co dostrzegli pracownicy Bartex-u oddając w nasze ręce możliwość tworzenia i kreowania nowych kolekcji. Projektując miejsca do wypoczynku dla naszych czworonogów przed wszystkim kierujemy się ich dobrem i zrozumieniem natury przez codzienną obserwacje. Cieszy również fakt, że nasze poglądy podzielają pracownicy Bartex-u co czyni naszą współpracę jeszcze bardziej owocną. Gorąco zachęcamy do współpracy z firmą Bartex

legowiska-logo-1499937277.jpg

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Żarach

Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność pragnie serdecznie podziękować za kilkuletnie, regularne wsparcie w postaci legowisk dla naszych podopiecznych. Każda, nawet najmniejsza pomoc ma dla nas nieocenioną wartość... za każdy dar serca – dziękujemy!!


Compare